Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Akti društva - zakonodaja. Kontaktni podatki - Donacije. Referentje, vodje programov. Zaposleni in osebni asistenti. Namen - cilji - naloge. Bivanje in prilagajanje okolju. O športu in rekreaciji. Akti društva - zakonodaja. Kontaktni podatki - Donacije. Referentje, vodje programov. Zaposleni in osebni asistenti. Namen - cilji - naloge. Bivanje in prilagajanje okolju. O športu in rekreaciji. 2 Januar. 2016. NAŠA EKIPA DRUGA V LIGI ZPS ORMEGA MM. RAZLIČNOST JE ZAKON NA SREDNJI ŠOLI V KOČEVJU. Na strelišču .

OVERVIEW

The domain drustvo-para-lj.si presently has a traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have analyzed three pages within the web page drustvo-para-lj.si and found five websites referring to drustvo-para-lj.si. We were able to discover three social networking platforms possessed by drustvo-para-lj.si.

DRUSTVO-PARA-LJ.SI TRAFFIC

The domain drustvo-para-lj.si is seeing a alternation amounts of traffic through the year.
Traffic for drustvo-para-lj.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-para-lj.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-para-lj.si

Zveza paraplegikov Slovenije

DP Dolenjske, Bele krajine in Posavja. Še vedno vozim vendar ne hodim. Profesionalno, rekreativno, na poti v službo ali po opravkih, morda na izletu z vašo družino. TURIZEM IN OSEBE NA INVALIDSKIH VOZIČKIH. MEDNARODNA RAZSTAVA V GALERIJI ČERNE. V Galeriji Černe v .

WHAT DOES DRUSTVO-PARA-LJ.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-para-lj.si Mobile Screenshot of drustvo-para-lj.si Tablet Screenshot of drustvo-para-lj.si

DRUSTVO-PARA-LJ.SI SERVER

We caught that the main page on drustvo-para-lj.si took three thousand three hundred and ninety-one milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
91.185.204.87

We observed that drustvo-para-lj.si is weilding the Apache server.

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain had the following on the site, "Namen - cilji - naloge." We observed that the web page said " Namen - cilji - naloge." It also stated " NAŠA EKIPA DRUGA V LIGI ZPS ORMEGA MM. RAZLIČNOST JE ZAKON NA SREDNJI ŠOLI V KOČEVJU."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Društvo paraplegikov Podravja

Na svetu nismo sami, lahko si pomagamo. meddruštvenega turnirja v biljardu je najboljšo igro prikazal naš član David Slaček, ki je osvojil prvo mesto, s tem pa tudi prehodni pokal Zveze paraplegikov Slovenije. Tretji je bil Franc Pinter - Ančo. Izpolnite obrazec - HVALA! .

PLANINSKO DRUŠTVO KAMNIK

Program planinskih izletov, tur, pohodov in prireditev v letu 2018. Odsek za gospodarstvo in koče.

Društvo za razvoj slovenskega podeželja - Domov

Soustvarja razvoj podeželja in sooblikuje politike preko vključevanja v projekte na nacionalni ravni in v mednarodnem prostoru. Je pobudnik in soorganizator nacionalnega podeželskega parlamenta, ki predstavlja glas podeželanov. Barvitost krajev, lokalni izdelkih in umetnine pridnih rok so prihodnost podeželja! Z e-časopisom informira, usposablja in povezuje preko 2. Je društvo, ki deluje v javnem interesu na področju kmetijstva. Komisija za izvajanje programa CLLD.

DJP Polet Kamnik

Jadralno padalski pogledi Poletovca v aprilu 2015. Nov štart nad Višnjo goro 25. Izlet v Kranjsko Goro in poskus FAI trikotnika 100km v Julijcih. Nekaj utrinkov iz življenja našega društva.

prijatelji muzeja

Predstavila sam rad pod nazivom. U kojem je riječ o važnosti te metode dokumentiranja arheoloških nalaza, koja bi trebala postati standard i ući u široku primjenu.